אתרים מומלצים בנושאי לימודים וקבלה למוסדות לימוד

1. http://www.meidaat.co.il
(מידעת): אתר של מכון הדסה בירושלים. באתר ניתן לבדוק       סיכויי קבלה למוסדות הלימוד השונים על פי ציוני הבגרות והפסיכומטרי. בנוסף, באתר מידע      אודות מוסדות לימוד ותיאורי מקצוע קצרים. כמו כן, קיים מידע כללי על השכלה גבוהה      בישראל, כולל מידע על בחינות ידע ומיון, בחינות בגרות ומכינות קדם אקדמיות.

2. http://www.psychometry.co.il
(פורטל פסיכומטרי ולימודים אקדמיים): באתר מידע אודות מוסדות לימוד, מסלולי לימוד ותיאורי מקצוע בחלוקה לתארים ראשון ושני. בנוסף באתר קיים מידע לגבי השלמת בגרויות, בחינת הפסיכומטרי ומכינות קדם אקדמיות.
3. http://www.yoram.co.il/
(יורם): באתר ספריית מקצועות המכילה תיאורי מקצוע. קיים מידע לגבי מסלולי הלימוד במוסדות השונים וניתן לבדוק סיכויי קבלה למוסדות הלימוד השונים על פי ציוני הבגרות והפסיכומטרי. כמו כן קיים מידע לגבי השלמת בגרויות, בחינת הפסיכומטרי ומכינות קדם אקדמיות. בנוסף באתר קיים פורום בנושא לימודים.
4. http://www.limudphone.co.il
(לימוד פון): באתר קיים פירוט תנאי הקבלה לפי מקצוע הלימוד ומוסד לימוד כולל מדריך טלפונים של מוסדות הלימוד. כמו כן באתר קיים פורום בנושא לימודים.
5. http://kivunim.huji.ac.il (כיוונים): אתר של האוניברסיטה העברית, המתמחה בייעוץ מקצועי ותעסוקתי. באתר מידע רב אודות קבלה לאוניברסיטאות, והסבר מקיף על מערכות מיון לקראת לימודים גבוהים. כמו כן קיים שאלון למתלבט בבחירת מקצוע.
6. http://www.limudim-info.co.il
(לימודים אינפו): באתר קיים מידע לגבי מסלולי הלימוד במוסדות השונים ותיאורי מקצוע.
7. פורום מומלץ בנושא לימודים וקריירה: באתר http://community.walla.co.il,    יש לבחור  את הכותרת: לימודים ולאחר מכן לבחור את הכותרת: ייעוץ ללימודים וקריירה.     או כניסה ישירה לכתובת: http://community.walla.co.il/?w=/309/2502
8. פורום נוסף בנושא לימודים וקריירה:     באתר http://www.universities-colleges.org.il/