תכנית

08:30  התכנסות וכיבוד קל

09:30-11:30 | מושב ראשון | מנחה: ד"ר דפנה כנעני
10:35 הרצאת מליאה|
ראש המרכז לרובוטיקה,
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה"שת"פ אקדמיה-תעשייה
בעולם משתנה"
10:15 
הרצאת מליאה
|
מר שרגא ברוש נשיא התאחדות התעשיינים בישראל
"
התעשייה החכמה והשפעתה על הפריון והתחרותיות״   
9:30 
טקס לזכרו של פרופ  יוחנן ארזי ז"ל - דברים לזכרו של פרופ׳ יוחנן ארזי
|
 נציגי המשפחה והמכללה - הקרנת סרטון וחלוקת פרסיםותעודות לפרוייקטים מצטיינים
,
בהשתתפות חברי וועדת הפרס: ד"ר ניסים סבאג, ד"ר אורי בן חנן, פרופ' לביא
קרפ,
ד"ר אורלי יהלום
, ד"ר רמי מסרי, ד"ר אילנה בן דוד, מר משה שדה, ד"ר ערן בוסיס
 09:15
ברכות ד"ר משה שביט, יו"ר הכנס
פרופ׳ אריה מהרשק
,
נשיא המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
מר עדי אלדר, ראש העיר כרמיאל
עו״ד מיכל מור-קופל
, סמנכ״לית משותפת, איגוד הדירקטורים בישראל
 11:00
 פאנל: ייצור מתקדם הלכה למעשה
 מנחה: מר אלי תדהר, שותף וראש מגזר התעשייה ומוצרי הצריכה,
דלויט
גב' מיכל פינק, סמנכ"ל אסטרטגיה ותכנון מדיניות, משרד
הכלכלה והתעשייה
מר הנרי צימרמן, התאחדות התעשיינים-מרחב צפון
ויו"ר קבוצת טרלידור
 ד"ר אביגדור זוננשיין, עמית מחקר בכיר, מוסד שמואל נאמן , הטכניון "תהליכי המעבר לתעשייה 4.0
"
 ד״ר מלכה ניר, מנהלת זירת ייצור מתקדם, רשות החדשנות

11:30 ארוחת בוקר קלה ותצוגת סטארטאפים

12:00-13:00| מושבים מקבילים

מושב ראשון: האתגר האנושי במעבר לתעשייה חכמה
יו"ר המושב: פרופ' שי צפריר, ראש החוג
למינהל עסקים, אוניברסיטת חיפה
מושב שני: שילוב טכנולוגיות חכמות בתעשייה
יו"ר המושב: מר רפי נבו, מנהל אגף מו״פ, חדשנות
ויזמות באיגוד התעשייה הקיבוצית
מר מאיר אימבר, משנה מנכ"ל לתפעול, אסם נסטלה ישראל
"המימד האנושי בתעשייה חכמה"

פרופ׳ אייל שמעוני, סמנכ"ל טכנולוגיה, קבוצת שטראוס                     
"שיתוף סטרטאפים בדרך לתעשייה חכמה"

פרופ׳ שי צפריר, ראש החוג למינהל עסקים, אוניברסיטת חיפה                
"האדם שמאחורי המכונה, המכונה שמאחורי האדם"
 מר גל ענבר, מנכ"ל  iCobots - Collaborative Robotics Israel
"רובוטיקה בתעשיה החכמה"

מר שי גרשון, מנכ"ל קונטאל טכנולוגיות
"שיתוף פעולה בין דור הZ- לדור הX- כמפתח לתעשייה חכמה"
מר בועז בודניק, מנהל פעילות עיסקית סימנס ישראל.
"ייצור דגיטלי הלכה ולמעשה - "IIOT


 
מר פליקס שסטטסקי סמנכ"ל שיווק המ-לט
"הדפסת תלת מימד במתכת והולכת זורמים במערכות לחץ"

13:00-14:00| מושבים מקבילים

מושב שלישי: ערוצי תמיכה במפעל החכם
יו"ר מושב: רו"ח נדב גיל,
שותף ומנהל מחלקת תמריצים Deloitte
בריטמן אלמגור
מושב רביעי: מנסיונם של מפעלים
במעבר לתעשייה חכמה
יו"ר מושב: מר אורן הרפז, מנכ"ל קוליברי
מר אופיר ליבשטיין, מנכ"ל איגוד התעשייה הקיבוצית
"ציפיות התעשייה מהמדינה במעבר לתעשייה חכמה"

 מר עובד שפירא, מנכ"ל, איברי דניסון ישראל (לשעבר קוטלב חניתה)
"קו מוצרי סרטים המתחלפים חשמלית"
                
 מר שוקי סגל, מנכ"ל  R.H Electronics
"הקמת מרכז שליטה, מפעלי קידום לתעשייה חכמה"

ד"ר נילי מנדלבליט
, מנהלת מחקת חלל, תחבורה, נוסטלגיה, חומרים,
ייצור  תהליכים ותשתיות מחקר, ISERD
רשות החדשנות "מסגרות התמיכה האירופית במו"פ תעשייה חכמה"
מר חיים לוי, מנכ"ל  Turbine Jet
"כיצד מפעל משלב סטארט-אפים במעבר לתעשייה חכמה"

14:00-14:40| מושב מסכם | מנחה: מר ליאור אפלבוים, מנהל מרחב צפון, התאחדות              


14:00

מר אהרון אהרון, מנכ"ל רשות החדשנות
"תכניות רשות החדשנות לתמיכה בתעשייה חכמה"
14:20
סטרטאפים ויצרני מערכות - אתגרים והזדמנויות בתעשייה חכמה
| מצגות קצרות של סטרטאפים
מר צביקה מושקוביץ, מנכ"ל Realife3D
Augmented Reality productive learning SEENERG

מר גבריאל כץ
מנכ"ל SEENERG
"התייעלות אנרגטית ופוטנציאל החיסכון"
 
מר עופר רשף מנכ״ל ,Optum-ies
"תכנון, זימון וניהול רצפת הייצור החכמה"

מר אמיר בהלול, פיתוח עסקי ישראל "אוגורי
חזויה תחזוקה"(Predictive Maintenance)"

מר מתי טיאנו מנכ"ל Visual Factories
״הגדלת הפריון והרווחיות באמצעות מערכת לניהול שיפור ביצועי התפעול במפעל״
 
דברי סיכום: ד"ר משה שביט, מנכ"ל אופק אשכולות ויו"ר הכנס

14:40
ארוחת צהריים