רקע כללי

המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל מעניקה לבוגריה תואר בוגר בהנדסה B.Sc.. שפותח בפניהם את השערים לתעשייה העילית ולעולם הטכנולוגיה המתקדמת ולהמשך לימודים לתארים מתקדמים בהנדסה.
בוגרי המחלקה נקלטים במפעלי אלקטרוניקה מובילים כמו רפאל, אלביט, IBM ואינטל, וחלקם גם ממשיכים ללימודי הנדסה מתקדמים במוסדות אקדמיים בארץ ובחו"ל.
המחלקה משמשת כמרכז אקדמי ומחקרי מתקדם המכשיר מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה לתעשייה ולמחקר בשתוף עם מפעלי הטכנולוגיה העילית בצפון המדינה ומעבר לו.
בזכות איכות הוראה ולמידה גבוהים, תכנית הלימודים מצליחה לקלוט מגוון של סטודנטים בעלי רקעים שונים ולהכשירם כמהנדסי חשמל ואלקטרוניקה בעלי בסיס מדעי ואקדמי רחב לצד הכשרה יישומית מכוונת לתחומים המבוקשים ביותר בתעשייה ובמחקר.
סטודנטים הבאים בשערי המחלקה ישקיעו ארבע שנים בלימודי מדעים, לימודי ייסוד בהנדסה, בהתמחויות מתקדמות בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ובהכשרה מעשית לקראת השתלבותם בתעשייה ובמחקר. המחלקה שומרת בקפדנות על רמה אקדמית גבוהה ולכן בוגריה נדרשים ביותר בתעשייה ובאקדמיה.
על ידי קבוצות לימוד קטנות, יחס אישי לסטודנט, אמצעי הוראה מתקדמים, מעבדות מתקדמות ומערכות מיחשוב משוכללות ומעל לכל סגל מרצים עם מחוייבות גבוהה, המחלקה מלווה את הסטודנט במשך כל שנות לימודיו עד לסיומן המוצלח. סגל המרצים מתמחה בהוראה ומגיע מהאקדמיה והתעשיה משקיע את כל מאמציו בהצלחת הסטודנטים ובהכשרתם כבוגרים היודעים ללמוד ולעבוד באופן עצמאי ומעודכנים בחידושי הטכנולוגיה העדכניים.
סגל המחלקה ישמח לעזור בכל שאלה, אנא פנה אלינו או אל מזכירות המחלקה.