תנאי רישום

על מועמדים לקבלה לתכנית להיות בעלי תואר ראשון בהנדסה (המוכר ע"י המל"ג) שממוצע ציוניהם 80 לפחות, בעלי ניסיון מקצועי רלוונטי של מינימום שלוש שנים.
יוכלו להירשם לתכנית מהנדסים בוגרי המסלולים: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מכונות, הנדסת אלקטרואופטיקה, הנדסה כימית, הנדסת מחשבים (בתנאי שהדגש הוא בהנדסת אלקטרוניקה), הנדסת מערכות מידע, הנדסת תכנה והנדסת ביוטכנולוגיה.

על מועמד לקבלה לתכנית להמציא שני מכתבי המלצה, המתייחסים להתאמתו ולסיכויי הצלחתו בלימודים. רצוי שמכתב אחד יהיה ממי שמכיר את יכולתו האקדמית של המועמד, והשני מהממונה עליו במקום העבודה.

מועמדים שאינם בעלי תואר ראשון בהנדסת מכונות או בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ולא למדו את קורסי ההשלמה המפורטים בטבלה להלן - יחויבו ללמוד את הקורסים הללו ברמת התואר הראשון לפני קבלתם ללימודים כדרישת קדם להשתתפות בקורסי החובה של התכנית.

ועדת תכנית הלימודים תקבע למועמדים אלה תכנית ללימודי השלמה, שתותאם לרמתם, לרקעם המקצועי ולקורסי הבחירה שיבחרו.

לימודי השלמה למועמד שאינו בוגר הנדסת מכונות או הנדסת חשמל ואלקטרוניקה (מקצועות השלמה נוספים ייקבעו בהתאם לרקע הלימודי של כל סטודנט)


תנאי המעבר משנה לשנה סטודנט בתכנית צריך לעבור את כל הקורסים של שנה א', בציון 65 לפחות בכל קורס, והממוצע המצטבר חייב להיות לפחות 70 כדי להמשיך לשנה השנייה של התכנית. אם נכשל הסטודנט בקורס (ציונו פחות מ-65), יותר לו לחזור עליו בשנה העוקבת. סטודנט יוכל לחזור על קורס שנכשל בו פעם אחת בלבד. סטודנט יוכל להיכשל, לכל היותר, בשני קורסי חובה.

מספר הקורס
שם הקורס
נקודות זכות
51722
הסתברות ויסודות הסטטיסטיקה
2.5
51605
מבוא לכלכלה למהנדסים
2.0
22810
מבוא לבקרה
3.0
51728
הבטחת איכות
2.0

לתיאום פגישת ייעוץ חייגו 1-700-70-80-05