שעות ייעוץ - במחלקה להנדסת מכונות סמסטר ב' תשע"ח

שעות ייעוץ סמסטר ב' תשע"ח 

בין התאריכים:-

 18.03.18-02.07.18

 

תא דואר 

שם משפחה

שם פרטי

Email

יום

שעות

טלפון במשרד במכללה

חדר

15D

אבו סאלח

סאמי

samyas@braude.ac.il

 א'

13:50-14:50

9901888

394-D1

15D

אבו סאלח

סאמי

samyas@braude.ac.il

 ג'

11:30-12:30

9901888

394-D1

160D

אזולאי

חי

 ingral2@gmail.com

ה'

אחר ההרצאה בתאום מראש במייל


-----------

אחר ההרצאה בתאום מראש במייל

11D

איזנשטדט-מטלון

אראלה

erella@braude.ac.il

א'

10:30-12:10

9901735

מעבדת ישקר D2

51D

אלפרשטיין

דוד

 davida@braude.ac.il

א'

11:30-13:00

9901944

398-D1

87D

אריאלי

סוניה

sonya.ariely@gmail.com

ד'

בשעה 17:50

-----------

חדר מרצים D
בתיאום מראש

145D

ארליך

אבי

avierlikh@012.net.il

ד'

10:30-11:30

-----------

חובה תיאום
מראש בדוא"ל
חדר מרצים
P

10D

בן-חנן

אורי

ubenhana@braude.ac.il

א'

12:00-14:00

9901830

235D

13D

בראון-בנימין

אורית

bborit@braude.ac.il

ד'

12:00-14:00

9901786

 מעבדת ישקר  D2

34D

גורדון

גבריאל

gabigor@gmail.com

ה'

15:50-16:50

-----------

חובה תיאום מראש בדוא"ל- חדר מרצים M

92D

גזית

שמואל

sgazit@braude.ac.il

א'

13:30-14:30

9901943

401-D3

92D

גזית

שמואל

sgazit@braude.ac.il

ב'

14:30-15:30

9901943

401-D3

119D

גוטמן

אירינה

irenag@braude.ac.il

ב'

10:30-12:30

9086467

D3-405

32D

גולדשטיין

איילת

ayelet@braude.ac.il

ב'

16:50-17:30

9901719

בכיתה 423P

146D

גילדין

דוד

davidgildin@msn.com

ב'

10:30-11:30

9901818

200D

74D

וייס  - רמ"ח

אבי   

avi@braude.ac.il

ג'

 10:30-12:10


9901736

D1-298
משרד המחלקה להנדסת מכונות

 

וינברג

לינדה

linda@braude.ac.il

ב'

12:00-13:00

9901985

107א-M

 

וינברג

לינדה

linda@braude.ac.il

ד'

12:00-13:00

9901985

107א-M

17D

וינגר

יוג'ין

eweinger@braude.ac.il

ה'

13:00-14:00

9901755

 מעבדת פלסטיקה D1

105D

ולדר

אידית

edithv@braude.ac.il

ב'

09:30-10:30



-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל
חדר מרצים
M

24D

זיבנברג

אלכסנדר

AlexZ@iscar.co.il

ד'

16:00-17:00

-----------

חובה תיאום מראש בדוא"ל חדר מרצים P

936M

זייצב

נטליה

nzaitsev@braude.ac.il

ד'

09:30-10:20

9901827

211M

37D

חאיכ

ג'האד

jehad.haick@gmail.com

ב'

12:50-13:30

-----------

חדר מרצים M

116D

חורש

ערן

eranh@braude.ac.il

ה'

בשעה 16:50

-----------

חדר מרצים M

71D

יפרח

יצחק

yifrach@braude.ac.il

ב'

17:00-18:50

9901903

398-D1

 570EM

ישראלי

שי

 shaii2508@gmail.com

ד'

12:50-13:40

-----------

בתיאום מראש בלבד! 308D

111D

כץ

אלכס

kalexand@technion.ac.il

ב'

בשעה 15:50


-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

148D

מאור

גיל

gilmaor@braude.ac.il

ב'

בשעה 18:00


-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

148D

מאור

גיל

gilmaor@braude.ac.il

ה'

בשעה 12:30


-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

73D

מסרי

רמי

 ramim@braude.ac.il

ג'

10:45-12:45


9901812

 מעבדת ישקר D2

27D

נבות

נצר

navotn@braude.ac.il

א'

12:00-13:00

9901893

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

27D

נבות

נצר

navotn@braude.ac.il

ה'

15:00-16:00

9901893

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

1005M

לוין

אלה

ellel@braude.ac.il

 

תיאום
מראש בדוא"ל

-----------

תיאום
מראש בדוא"ל

121D

לוסטיג

אור

orlustig@gmail.com

ד'

בשעה 09:30

-----------

חדר מרצים D

9D

סאלח

אדהם

adhamsalih@gmail.com

ד'

14:50-15:40



-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל
חדר מרצים
M

44D

סיגלר

שמעון

sigler@galil.org.il

ה'

לאחר סוף הלימודים, יום ה' בשעה  1600.

-----------

חובה תיאום מראש

137D

סלומון

שאול

shaulsal@braude.ac.il

א'

09:30-11:30

9901767

מעבדת ישקר D2

157D

פרוכטר

צבי

zvifruc@gmail.com

 

חובה תיאום מראש

-----------

200D

12D

צ'צ'יק

ולדימיר

vchechik@braude.ac.il

ה'

15:00-16:00

9901887

312M

90D

צדיק

שלום

shaloms@braude.ac.il

ג'

15:00-17:00

9901709

397-D1

153D

צ'רנוב

ויקטור

chernov@braude.ac.il

א'

14:30-15:30

9901709

397-D1

153D

צ'רנוב

ויקטור

chernov@braude.ac.il

ד'

12:00-13:00

9901709

397-D1

969M

צמח

פנינה

zpnina@netvision.net.il

א'

10:30-11:20

-----------

חדר מרצים M

94D

קליין

גרגורי

gregy.klein@gmail.com

ד'

19:40-20:40

-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

132D

קלינהוף

איתן

Eitan-dalia@013.net

ה'

בשעה 20:50


-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל
בכיתה 201
M

 136D

קרול

אהוד

kroll@braude.ac.il

ג'

09:30-10:30

9901945

410-D3

 136D

קרול

אהוד

kroll@braude.ac.il

ה'

10:00-11:00

9901945

410-D3

43D

קרסני

נתן

natankrasney@gmail.com

 

תיאום מראש


-----------

חובה תיאום מראש בדוא"ל

14D

רגב

מיכאל

 michaelr@braude.ac.il

ד'

12:00-13:00

9901734

404-D3

14D

רגב

מיכאל

 michaelr@braude.ac.il

ה'

12:00-13:00

9901734

404-D3

115D

רוזנפלד

דוד

davidr@zur.co.il

ד'

14:00-15:00

-----------

חדר מרצים M

143D

רוט

נאוית

navroth@walla.com

א'

12:30-13:30


-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל
מעבדה 101
D

83D

רייכספלד

עודד

 roded@013.net

ב'

בשעה08:30

-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

19D

שלו

שמר

slav47@bezeqint.net

ה'

בתיאום בדוא"ל

-----------

200D

144D

שלו

יואב

yoavs@braude.ac.il

 

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

-----------

חדר מרצים D

97D

שניידרמן

דמיטרי

mechdmit@techunix.technion.ac.il

ה'

11:30-12:30

-----------

חדר מרצים M

119D

שרייבר

אריה

aries@technion.ac.il

ג'

בשעה 12:30

-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל