דבר נשיא המכללה

בוגרי בראודה יקרים,
אני שמח על העניין אותו אתם מגלים באתר בוגרי המכללה. האתר נוסד על-מנת לאפשר לכם ולנו לשמור על קשר, גם לאחר סיום לימודיכם ויציאתכם לדרככם המקצועית. המכללה, בה הוכשרתם כמהנדסים, רואה, ותראה בכם תמיד, חלק ממנה, יהא מיקומכם הגיאוגרפי ותפקידכם אשר יהא.

באמצעות אתר הבוגרים נספר לכם על המתרחש בין כתלי הקמפוס, נעדכן אתכם בחידושים, ונזמינכם מידי פעם למפגשים ולאירועים תרבותיים ומקצועיים. כך יתאפשר לכם להתראות זה עם זה ולהחליף מידע ורעיונות.
מניסיונם של בוגרי אוניברסיטה, מפגשים אלה מהווים הזדמנות להפריה הדדית ולקידום חברתי ואישי. נשמח לשמוע מכם על הקורה אתכם, על התפתחותכם המקצועית ועל הישגיכם, שהרי יוקרתכם היא המוניטין שלנו והמוניטין שלנו הוא כרטיס הביקור שלכם.

אני קורא לכל אחד ואחת מכם לשמור אתנו על קשר - באופן ישיר ובאמצעות אגודת הבוגרים. הקשר יהווה תשתית ליצירת 'רשת בוגרים' ביניכם לבין עצמכם. כאן תוכלו להתעדכן ולעדכן, לקרוא ולפרסם הודעות מטעמכם, לחדש קשרים כקדם וליצור גשרים חדשים, שיחברו בין בוגרים טריים וותיקים, ללא קשר למחזור הלימודים.

אני משוכנע שפלטפורמה אינטרנטית תשרת אתכם במישורים שונים. מעבר לחשיבותה החברתית, אני מקווה ומאמין שתשכילו לנצלה גם לקידום מטרות מקצועיות, לגייס לשורותיכם סטודנטים ובוגרי המכללה, או לרקום זה עם זה רעיונות ומיזמים חדשים ומאתגרים.

אנחנו כאן איתכם ועבורכם.


בידידות ובהערכה,

פרופ' אריה מהרשק
נשיא המכללה