הצעות לתארים מתקדמים

 • סטודנט לתארים מתקדמים

  למרכז מחקר נווה יער, מרכז המחקר הצפוני –ליד רמת ישי – של מנהל המחקר החקלאי דרוש מלומד שיקדיש את חייו 2-4 שנים, בהתאם לתואר להילחם בצבא המתים מפגעים אקולוגים, בעיקר מזהמים בשירות חקלאי באמצעות פיתוח אסטרטגיות לחימה שימוש בגישות גנומיות, בעיקר כאלו המתבססות על רשתות מטבוליות למען הצלת המין האנושי פיתוח גישות מושכלות להדברה ביולוגית וחקלאות ברת קיימא.

  הדרישות: הכרות עם כל כתבי הקתדרלה רקע בביולוגיה\אקולוגיה\ביואינפורמטיקה ו\או מחשבים, מח מחודד, דמיון עשיר וסקרנות אין קץ טוב...מח מחודד, דמיון עשיר וסקרנות אין קץ.

  לפרטים נוספים אנא שלחו עורב פנו במייל אל שירי פרייליך shiri@volcani.agri.gov.il

 • סטודנטים לחקר העצם והנדסת רקמות
  למעבדה לחקר העצם והנדסת רקמות
  דרושים סטודנטים מצטיינים לתואר שני ושלישי
  לביצוע מחקר בהנדסת רקמות עצם ורקמות רכות
   
  הנדסת רקמות הוא אחד תחומי המחקר הפעילים בעשורים האחרונים. תחום זה הופיע ככלי יעיל לבניית רקמה אלטרנטיבית שתגביר את תהליך הריפוי והבנייה מחדש של הרקמה הניזוקת בעזרת העקרונות של כמה תחומים: הנדסה, ביולוגיה, כימיה ורפואה. המעבדה לחקר העצם והנדסת רקמות עוסקת בהנדסה וריפוי רקמות כמו רקמת עצם ורקמה רכה שנפגעו כתוצאה ממחלות כרוניות, סרטן או פגיעה פיזית, ע"י השימוש בתאי גזע ממקורות שונים וע"י בניית פגומים (סקפולדים) בשיטות ננוטכנולוגיות שיהוו סביבה מתאימה לגדילת התאים והתמיינותם לרקמה הדרושה. 
   
  המחקר ייערך במכון המחקר המסונף לאוניברסיטת בר-אילן וממוקם במרכז הרפואי לגליל- נהריה
  המחקרים מבוססים על עבודה עם תרביות תאים ו/או בעלי חיים (עכברים וחולדות), והשימוש בשיטות ביוכימיות ומולקולריות.
   
   
  לפרטים:
  פרופ' סאמר סרוג'י טל. 0528702712  
  dr.samersrouji@gmail.com
  או
  ד"ר ת'ארוות חאג' חליל טל. 0526074247