הצעות למקומות לסטאז'

נושא הסטאז' שם חברה מיקום תאריך פרסום
 • פרויקטים בתחום המים מקורות מעבדות חברת מקורות, אתר אשכול / ספיר 11/12/2018
  שם משרת ההתמחות: פרויקטים בתחום המים
  שם חברה: מקורות
  מיקום: מעבדות חברת מקורות, אתר אשכול / ספיר
  תיאור הסטאז': ביצוע פרויקטים הקשורים למים, בהיבטים כימיים, ביולוגיים או מיקרוביולוגיים
  כישורים נדרשים: הנדסת ביוטכנולוגיה
  זמן תחילת הסטאז': פברואר 2019
  פרטים ליצירת קשר: osved@mekorot.co.il
  יפורסם עד תאריך: 01/04/2019 00:00:00
 • שיפור תפוקת חלבון בתהליך מיצוי פולי סויה סוי מג'יק - תנובה מפעל סוי מג'יק - א.ת. אלון תבור 06/12/2018
  שם משרת ההתמחות: שיפור תפוקת חלבון בתהליך מיצוי פולי סויה
  שם חברה: סוי מג'יק - תנובה
  מיקום: מפעל סוי מג'יק - א.ת. אלון תבור
  תיאור הסטאז': שיפור תפוקת חלבון בתהליך מיצוי פולי סויה, ע"י זיהוי ושקלול הגורמים המשפיעים ואופטימזציית התהליך.
  כישורים נדרשים: יכולת למידה ,כולל לימוד עצמי ויישום בשטח. הבנה תהליכית והנדסית טובה. יכולות ניהול משימות מקבילות, באופן עצמאי. מול ממשקים רבים. אסרטיביות. תקשורת בינאישית ברמה גבוהה שליטה ואוריינטציה במערכות ממחושבות. ידיעת אנגלית (דיבור, כתיבה וקריאה) ברמה טובה מאוד - חובה.
  זמן תחילת הסטאז': החל מינואר 2019
  פרטים נוספים: נכונות לעבודה בשעות מאומצות , בהתאם לצורך. הגעה עצמאית.
  פרטים ליצירת קשר: רונן קוצר, מנהל איכות וטכנולוגיה, סוי מג'יק ronenko@tnuva.co.il
  יפורסם עד תאריך: 28/02/2019 00:00:00
 • מתמחים למעבדת QC פרוטליקס כרמיאל (צמוד לאורט בראודה) 02/12/2018
  שם משרת ההתמחות: מתמחים למעבדת QC
  שם חברה: פרוטליקס
  מיקום: כרמיאל (צמוד לאורט בראודה)
  תיאור הסטאז': חברת פרוטליקס היא חברה ביופרמצבטית ישראלית בעלת פלטפורמה טכנולוגית ייחודית לייצור של תרופות ביולוגיות בתאי צמח. החברה ממוקמת בפארק המדע בכרמיאל ומונה כ- 200 עובדים. אנו מחפשים מתמחה בשנה הרביעית ללימודים להשתלבות במעבדות QC. העבודה כוללת התנסות בשיטות עבודה ומכשור מתקדם. העבודה מתנהלת בסביבת GMP ובהתאם לסטנדרטיים בינלאומיים. לאחר סיום התואר תיבדק האפשרות של המשך העסקה.
  כישורים נדרשים: • סטודנט/ית בשנה האחרונה לתואר ראשון באחד מהתחומים הבאים: כימיה/ביוכימיה/הנדסה כימית/הנדסת ביוטכנולוגיה/ מדעי הרפואה/רוקחות. • יכולת עבודה עצמאית. • יחסי אנוש מעולים. • אנגלית ועברית ברמה גבוהה – חובה.
  זמן תחילת הסטאז': פברואר-מרץ
  פרטים נוספים: התרופה הראשונה שלנו זכתה למקום של כבוד בין 100 המוצרים הישראליים שהטביעו, מאז קום המדינה, את חותמם על מפת החדשנות העולמית: "פרוטליקס חוללה שינוי מרחיק לכת בעולם התרופות, בבניית פלטפורמה בטוחה, יעילה וחדשנית לפיתוח מוצרים ביולוגיים שאינם מבוססים על החי. הטיפול באללייזו שינה את חייהם של אלפי חולים במחלה נדירה זו ופרץ את הדרך למוצרים מבוססי-צמח אחרים בתעשיית הביו-מד". רוצים לדעת עוד עלינו? מוזמנים להיכנס לאתר: www.protalix.com
  פרטים ליצירת קשר: לשליחת קו"ח: HR@protalix.com
  יפורסם עד תאריך: 01/03/2019 00:00:00
 • מחקר השוואתי בין הרכב החומרים הנדיפים של תבליני זרעים לאיתור שונות גנטית נווה-יער, מינהל המחקר החקלאי מרכז מחקר נווה-יער 01/08/2018
  שם משרת ההתמחות: מחקר השוואתי בין הרכב החומרים הנדיפים של תבליני זרעים לאיתור שונות גנטית
  שם חברה: נווה-יער, מינהל המחקר החקלאי
  מיקום: מרכז מחקר נווה-יער
  תיאור הסטאז': על-אף הקירבה ביניהם, תבליני זרעים ממשפחת הסוככיים (כוסברה, שומר, כמון ,קימל) מציגים הרכב ביוכימי שונה המעניק להם את טעמם הייחודי. אנו רוצים ללמוד על ההבדלים הגנטיים והביוכימיים שהביאו לשונות כימית זו בין ובתוך מינים אלו. לצורך כך נאפיין מספר גנוטיפים שונים של כל מין מבחינה כימית, ביוכימית וגנטית. נבדוק מהם החומרים הנדיפים הקיימים, מהם האנזימים הפעילים ואילו גנים מתבטאים בשלבי ההבשלה השונים של הזרעים. המחקר יערב עבודת שדה, אנליזות כימיות, ביוכימיות וגנטיות.
  כישורים נדרשים: מוטיבציה גבוהה, רצון ונכונות ללמוד, נכונות לעבודת שדה/חממה
  זמן תחילת הסטאז': אוקטובר
  פרטים נוספים: lab website: https://itaygonda.wixsite.com/gonda-lab
  פרטים ליצירת קשר: איתי גונדה 0506-220990 itaygonda@gmail.com
  יפורסם עד תאריך: 01/08/2019 00:00:00
 • הדמייה מולקולרית של מערכות הידרוג'לים מכללת אורט בראודה כרמיאל 08/06/2018
  שם משרת ההתמחות: הדמייה מולקולרית של מערכות הידרוג'לים
  שם חברה: מכללת אורט בראודה
  מיקום: כרמיאל
  תיאור הסטאז': ג'לטורים הם חומרים המשרים ג'לציה בממיסים שונים על ידי יצירת רשת תלת – מימדית של סיבים ננומטריים. ישנם סוגים שונים של ג'לטורים, כמו פפטידים אמפיפיליים, נגזרות של סוכרים וכו'. בעבודה זו נחקור באמצעות הדמייה מולקולרית את מאפייני מערכות הג'ל. המחקר ייערך בסימולציה מולקולרית דינמית באמצעות כלי ההדמיה המולקולרית הכלולים בתכנה Material Studio של חברת Biovia, ותוכנות נוספות לפי הצורך.
  כישורים נדרשים: דרושה יכולת קריאת מאמרים, יזמה ועבודה עצמאית. עניין בעבודה עם תוכנות מחשב.
  זמן תחילת הסטאז': אוגוסט 2018
  פרטים ליצירת קשר: ד"ר דפנה כנעני dknani@braude.ac.il
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • בחינת תתי סוגים של הפרעות בעיבוד סנסורי בקרב מבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז (ADHD). המרכז הרפואי זיו צפת 07/06/2018
  שם משרת ההתמחות: בחינת תתי סוגים של הפרעות בעיבוד סנסורי בקרב מבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז (ADHD).
  שם חברה: המרכז הרפואי זיו
  מיקום: צפת
  תיאור הסטאז': הפרעות בעיבוד הסנסורי (Sensory Processing Disorders) מהווה הפרעה קו-מורבידית נפוצה בקרב ילדים הלוקים בהפרעת קשב וריכוז. יחד עם זאת, כיום הפרעה זאת מאובחנת רק עד גיל 18 חרף הימשכותה אל גיל הבגרות. הפרעת קשב וריכוז מכילה תתי סוגים בעלי התאפיינות קלינית שונה: הפרעת קשב, הפרעה היפראקטיבית והפרעת משולבת של קשב + היפראקטיביות. המחקר הנידון ינסה לאפיין לראשונה אילו תתי סוגים של הפרעות סנסוריות הינם מקושרים לתתי הסוגים של הפרעת הקשב בקרב אוכלוסיית מטופלים בוגרים ובהתאם יבחן את סוגן וחומרתן לשם הבנת מהות הלקות הנוירולוגית העומדת בבסיס ההפרעות החולקות סימפטומים משותפים.
  כישורים נדרשים: יכולת למידה ומיומנויות מעבדה
  זמן תחילת הסטאז': מיולי 2018
  פרטים ליצירת קשר: ד"ר חן ריידר, ראש המעבדה לחקר המוח במחלקה הנוירולוגית, המרכז הרפואי זיו צפת 052-7811277, chenryder1@gmail.com.
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • בחינת הקשר בין מדדי המחלה במיאלומה נפוצה ושתי בדיקות קליניות הנעשות במעקב. המרכז הרפואי זיו צפת 07/06/2018
  שם משרת ההתמחות: בחינת הקשר בין מדדי המחלה במיאלומה נפוצה ושתי בדיקות קליניות הנעשות במעקב.
  שם חברה: המרכז הרפואי זיו
  מיקום: צפת
  תיאור הסטאז': מעקב אחר התפתחות ויעילות טיפולים במיאלומה נפוצה, סרטן הדם השני הכי נפוץ, נעשות שתי בדיקות קליניות באופן סטנדרטי הבודקות אימונוגלובין מונוקלונלי. לפעמים יש קורולציה בין הבדיקות ולעיתים לא. אנו מעוניינים לבדוק ע"י השוואה של תוצאות בדיקות במדגם מטופלים האם ומתי יש קורולציה בהתאם למצב הקליני, בכדי להבין יותר טוב את הממצאים המתקבלים בבדיקות.
  כישורים נדרשים: יכולת למידה ומיומנויות מעבדה
  זמן תחילת הסטאז': מיולי 2018
  פרטים ליצירת קשר: דר' אלנה בוקובצקי, מנהלת המעבדה הביוכימית במרכז הרפואי זיו, 04-6828853
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • ההשפעה של קושרי ברזל על רגישות לאנטיביוטיקה בחיידקים פתוגניים. הגידול של חיידקים רבים מושפע מרכיבי המלחים והמתכות בסביבת גידולם, כולל ברזל. המרכז הרפואי זיו צפת 07/06/2018
  שם משרת ההתמחות: ההשפעה של קושרי ברזל על רגישות לאנטיביוטיקה בחיידקים פתוגניים. הגידול של חיידקים רבים מושפע מרכיבי המלחים והמתכות בסביבת גידולם, כולל ברזל.
  שם חברה: המרכז הרפואי זיו
  מיקום: צפת
  תיאור הסטאז': ממצאים שונים מראים כי הוספה של חומרים קושרי ברזל למצע גידול עשוי להשפיע על גידול זנים שונים של חיידקים ואף על תכונותיהם (ביטוי הגנים שלהם). לפיכך, אנו מעוניינים לבדוק את הקשר בין קושרי ברזל ועמידות לאנטיביוטיקה בקרב מספר זנים קליניים של חיידקים.
  כישורים נדרשים: יכולת למידה ומיומנויות מעבדה
  זמן תחילת הסטאז': מיולי 2018
  פרטים ליצירת קשר: הילה בן-עמרם, מרכזת תחום המיקרוביולוגיה במרכז הרפואי זיו, 04-6828370
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • נושאים שונים במעבדות המחקר במרכז הרפואי זיו, כמפורט למטה המרכז הרפואי זיו צפת 07/06/2018
  שם משרת ההתמחות: נושאים שונים במעבדות המחקר במרכז הרפואי זיו, כמפורט למטה
  שם חברה: המרכז הרפואי זיו
  מיקום: צפת
  תיאור הסטאז': 1. מיקרוביום בפרקינסון בקרב מגזרים אתניים שונים. מחלת פרקינסון הינה מחלה נוירודגנרטיבית הכוללת תסמינים מוטוריים כגון רעד, נוקשות, קושי בתחילת תנועה וחוסר יציבות. למרות שמחלת הפרקינסון נחקרה בדרכים רבות, הסיבות ומנגנונים להתפתחות המחלה נותרו בלתי פתורים. מספר מחקרים שנערכו לאחרונה חשפו קשר בין הרכב חיידקי הגוף (מיקרוביום) לבין מחלת הפרקינסון. מצאו כי אצל חולי פרקינסון אוכלוסיות חיידקי המעי שונות מאשר אצל אנשים בריאים באותם הגילאים. עם זאת, בכל אחד מהמחקרים נמצאו שינויי חיידקים השונים זה מזה, כך שעוד לא הוגדרו שינויים ספציפיים הקשורים באופן גורף ועקבי למחלה. אנחנו מאמינים כי המקור לחלק מהשונות בממצאים נובע מאוכלוסיות אתניות שונות שהשתתפו במחקר. לפיכך, אנחנו מציעים לבחון את שינוי הרכב החיידקים בשיטות מולקולריות הכוללות ריצוף מתקדם בחולי פרקינסון לעומת בריאים בתוך אוכלוסיות אתניות מוגדרות של יהודים וערבים בגליל. 2. מעורבות חיידקית בטרשת נפוצה. ידוע כי טרשת נפוצה היא מחלה שפוגעת בתאים במערכת העצבים אך כיום עוד לא יודעים מה גורם למחלה. מחקרים שונים הראו קשר בין טרשת נפוצה וחיידקי המעי, אך השאלות אלו סוגי חיידקים ומה השפעתם על המחלה עוד לא נפתרו. המטרה שלנו היא ללמוד על החיידקים בחולי טרשת נפוצה בישראל באמצעות מגוון שיטות מחקריות מעבדתיות. 3. השפעת המודיאליזה היפותרמית על סמנים לבביים בדם. מחלות לב וכלי דם הם גורם התמותה השכיח ביותר בקרב חולי אי ספיקת כליות המטופלים בדיאליזה. אחת הסיבות היא שהמודיאליזה גורמת לנזק איסכמי (של חוסר אספקת חמצן תקינה) ללב ויכולה לגרום לנזקים בתאי שריר הלב וחדרי הלב. ישנם מספר סמנים בדם אשר יכולים להעיד על נזקים אלו. המטרה שלנו היא לבחון סמנים אלו לאחר טיפול בהמודיאליזה מקוררת. בפרוייקט זה נבצע בדיקות ביוכימיות שונות בדם ונשווה בין המדדים השונים במטרה לבחון את יתרונות טיפול זה. 4. הקשר בין מרכיבי תזונה לבין תופעת הורטיגו. ורטיגו הוא אחד התסמינים הנפוצים עבורם מגיעים מטופלים אל חדר המיון במרכז הרפואי זיו. ורטיגו נגרם כתוצאה מתנועה בתוך תעלות האוזן לרוב של גבישי סידן. אנו משערים כי יתכן קשר בין רכיבי תזונה ב-24 שעות שקדמו למקרה ומדדים בדם החולים. לפיכך באמצעות שאלוני תזונה מקיפים ובדיקת מדדים ביוכימיים בדם ננסה לבחון קשרים אלו.
  כישורים נדרשים: כושר לימוד ומיומנויות עבודה במעבדה
  זמן תחילת הסטאז': מיולי 2018
  פרטים ליצירת קשר: דר' הדר נוימן, מנהלת מעבדות המחקר בזיו 052-6880299, 077-363-1050 Hadar.n@ziv.health.gov.il
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • מהנדס עתודה (הנדסה כימית) כרמל אולפינים מפרץ חיפה 06/05/2018
  שם משרת ההתמחות: מהנדס עתודה (הנדסה כימית)
  שם חברה: כרמל אולפינים
  מיקום: מפרץ חיפה
  תיאור הסטאז': 1. מעקב ובקרה על תהליכי הייצור במתקן, כולל בקרה אחר פעילות צוות התפעול ואחר התפקוד של המתקן וביצוע אופטימיזציה לתהליך. 2. הבנת עקרונות תהליך הייצור ומתן פתרונות לבעיות תפעול ובעיות תהליך. מתן פתרונות ישימים לבעיות תוך התחשבות בעלויות, מתן פתרונות הנדסיים לתקלות שוטפות. 3. ייזום שינויים ותוספות במידת הנדרש. 4. הפקת דוחות + המלצות לאירועים שאירעו במתקן. 5. הדרכות, רענונים ושמירה על השוטף. 6. הובלת פרויקטים במסגרת האזור/ מתקן עליו הוא אחראי ואו נציג האגף לפרויקטים גדולים. שותפות בהובלת / ניהול פרויקטים קטנים במתקנים. 7. ביצוע בדיקות שגרתיות ומעקב אחר תוצאות המוצר. 8. כתיבת / התאמת / שיפור נהלי עבודה ותפעול של המתקן, הציוד ומפרטי הייצור. 9. אופי העבודה משלב עבודת משרד, הנדסה וסיורים בשטח.
  כישורים נדרשים: ניסיון: ניסיון בתעשייה כימית – יתרון. נסיון אינו הכרחי – הכשרה תינתן במקום. ידע נדרש: עברית ברמת שפת אם, אנגלית ברמה גבוהה - קריאה וכתיבה, הבנה טכנית, שליטה ב: Office. יכולת לימוד עצמי, יכולת ניתוח נתונים והסקת מסקנות, כושר ביטוי גבוה בעל פה ובכתב ויכולת הצגת נושאים.
  זמן תחילת הסטאז': מיידי
  פרטים נוספים: יוזמה, דינמיות וגישה פרואקטיבית, חשיבה יצירתית, אחריות ושקיפות דיווח, הקפדה על פרטים, התמדה, סקרנות ורצון ללמוד ולהתקדם, יכולת עבודה בצוות, יחסי אנוש מעולים, נכונות לעבודה בשטח. פוטנציאל ניהולי, חוסן ויכולת התמודדות עם קונפליקטים, יכולת טובה לעבודה בממשקים. יכולת קבלת החלטות תחת לחץ. עבודה במשרה מלאה /חלקית
  פרטים ליצירת קשר: קוח ניתן לשלוח למייל bzipi@orl.co.il נא לצרף גיליון ציונים + צילום תעודת זהות וספח שיהיה בהצלחה
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • פיתוח פילטר להסרת חלקיקי מיקרו- וננו- פלסטיקים ממי שפכים מטוהרים מיכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה 18/04/2018
  שם משרת ההתמחות: פיתוח פילטר להסרת חלקיקי מיקרו- וננו- פלסטיקים ממי שפכים מטוהרים
  שם חברה: מיכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
  מיקום: מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
  תיאור הסטאז': כימות ואיפיון חלקיקי מיקרו וננו פלסטיק באמצעות מכשור מיקרוסקופי FT-IR, SEM, GC, HPLC, FACS וספקטרופוטומטר. בחינת ספיחת חומרים רעילים ע"י חלקיקי מיקרו-פלסטיק. פיתוח פילטר המבוסס על ספיחת מיקרו-חלקיקים ע"י תרכובות המופרשות בריר של מדוזות.
  כישורים נדרשים: מוטיבצייה גבוהה, כישורים טכנים גבוהים, יכולת קריאה וסיכום של מאמרים באנגלית, עבודה מאורגנת ומדוייקת, עניין בנושאים סביבתיים, יכולת עבודה עצמאית ובצוות
  זמן תחילת הסטאז': יולי-אוגוסט 2018
  פרטים ליצירת קשר: ericbendavid@yahoo.com
  יפורסם עד תאריך: 01/04/2020 00:00:00
 • מודל תאי להבנת מחלות הקשורות לחלבונים ממברנליים כגון סרטן ומחלות נוירודגנאטיביות מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה 05/04/2018
  שם משרת ההתמחות: מודל תאי להבנת מחלות הקשורות לחלבונים ממברנליים כגון סרטן ומחלות נוירודגנאטיביות
  שם חברה: מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
  מיקום: מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
  תיאור הסטאז': העמדת המערכת התאית, בדיקת יעילות המערכת והיכולת לווסט ביטוי של חלבון ממברנאלי המעורב בסרטנים אגאסיביים המונעים ע״י EGFR ואופציה לאפשרות של התחלת סריקה של תרופות פוטנציאליות.
  כישורים נדרשים: מוטיבציה גבוהה, עיניין בנושא, מגורים קרובים למיכללה, יכולת ונכונות לילמוד ולחשוב גם באופן עצמאי, קריאת מאמרים מדעיים באנגלית, עבודה מסודרת ומאורגנת, הנאה מלמידת דברים חדשים ועבודה בצוות.
  זמן תחילת הסטאז': גמיש
  פרטים נוספים: ד״ר מרסלה ויויאנה קרפוך
  פרטים ליצירת קשר: mvkarpuj@braude.ac.il
  יפורסם עד תאריך: 05/04/2020 00:00:00
 • הנדסת רקמות ורגנרציה של דיסק בינחולייתי המכללה האקדמאית להנדסה - אורט בראודה המכללה האקדמאית להנדסה - אורט בראודה 05/12/2017
  שם משרת ההתמחות: הנדסת רקמות ורגנרציה של דיסק בינחולייתי
  שם חברה: המכללה האקדמאית להנדסה - אורט בראודה
  מיקום: המכללה האקדמאית להנדסה - אורט בראודה
  תיאור הסטאז': העבודה תעסוק בהנדסת רקמות ורגנרציה של דיסק בינחולייתי. במסגרת הסטאז' ייבחנו תכונותיו הריאולוגיות של הידרוג'ל ביומימטי ייחודי המחקה את תכונותיו הביומכניות של דיסק בין חולייתי בנוכחות תאים שונים. ישולבו תאים שונים ותיבדק יכולתם ליצור מטריצה מתאימה ולחסום כניסה של תאי דם ועצבים כשלב ברגנרציה של הדיסק.
  כישורים נדרשים: יכולת ורצון ללמוד שיטות עבודות שונות וחדשניות. התמחות בתרביות תאים - יתרון
  זמן תחילת הסטאז': פברואר-מרץ 2018
  פרטים ליצירת קשר: פרופ' שרית סיון - ssivan@braude.ac.il או ד"ר מיכל עמית - mamit@braude.ac.il
  יפורסם עד תאריך: 30/11/2021 00:00:00
 • ייצור ביודיזל ממקור ביולוגי טרנסביודיזל שפרעם 09/06/2017
  שם משרת ההתמחות: ייצור ביודיזל ממקור ביולוגי
  שם חברה: טרנסביודיזל
  מיקום: שפרעם
  תיאור הסטאז': אנחנו מחפשים סטאז'ירם על מנת לחקור ולפתח שיטות וטכנולוגיות חדשות לייצור ביודיזל בתהליך אנזימטי משמנים שונים
  כישורים נדרשים: סטודנטים בשנה הרביעית או השלישית שמחפשים פרויקטים או סטאז' (יש אפשרות לקבל הנדסאים גם)
  זמן תחילת הסטאז': כל הזמן
  פרטים ליצירת קשר: למועניינם צרו קשר בבקשה עם לארה Lara@transbiodiesel.com
  יפורסם עד תאריך: 11/07/2019 00:00:00