הצעות למקומות לסטאז'

נושא הסטאז' שם חברה מיקום תאריך פרסום
 • ביוראקטורים יינתן רק למתעניינים איזור חיפה 11/06/2018
  שם משרת ההתמחות: ביוראקטורים
  שם חברה: יינתן רק למתעניינים
  מיקום: איזור חיפה
  תיאור הסטאז': עבודה עם ביוראקטורים בחברה קטנה ובררנית
  כישורים נדרשים: נטיה להנדסה ולעבודה עם תאים המערכת ביו-ראקטור
  זמן תחילת הסטאז': אוגוסט 18
  פרטים נוספים: הפניה לחברה תעשה רק על ידי פניה לאילנה קפטן או מיכל עמית
  פרטים ליצירת קשר: לאילנה או מיכל עם CV מוכן
  יפורסם עד תאריך: 01/08/2018 00:00:00
 • הדמייה מולקולרית של מערכות הידרוג'לים מכללת אורט בראודה כרמיאל 08/06/2018
  שם משרת ההתמחות: הדמייה מולקולרית של מערכות הידרוג'לים
  שם חברה: מכללת אורט בראודה
  מיקום: כרמיאל
  תיאור הסטאז': ג'לטורים הם חומרים המשרים ג'לציה בממיסים שונים על ידי יצירת רשת תלת – מימדית של סיבים ננומטריים. ישנם סוגים שונים של ג'לטורים, כמו פפטידים אמפיפיליים, נגזרות של סוכרים וכו'. בעבודה זו נחקור באמצעות הדמייה מולקולרית את מאפייני מערכות הג'ל. המחקר ייערך בסימולציה מולקולרית דינמית באמצעות כלי ההדמיה המולקולרית הכלולים בתכנה Material Studio של חברת Biovia, ותוכנות נוספות לפי הצורך.
  כישורים נדרשים: דרושה יכולת קריאת מאמרים, יזמה ועבודה עצמאית. עניין בעבודה עם תוכנות מחשב.
  זמן תחילת הסטאז': אוגוסט 2018
  פרטים ליצירת קשר: ד"ר דפנה כנעני dknani@braude.ac.il
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • בחינת תתי סוגים של הפרעות בעיבוד סנסורי בקרב מבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז (ADHD). המרכז הרפואי זיו צפת 07/06/2018
  שם משרת ההתמחות: בחינת תתי סוגים של הפרעות בעיבוד סנסורי בקרב מבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז (ADHD).
  שם חברה: המרכז הרפואי זיו
  מיקום: צפת
  תיאור הסטאז': הפרעות בעיבוד הסנסורי (Sensory Processing Disorders) מהווה הפרעה קו-מורבידית נפוצה בקרב ילדים הלוקים בהפרעת קשב וריכוז. יחד עם זאת, כיום הפרעה זאת מאובחנת רק עד גיל 18 חרף הימשכותה אל גיל הבגרות. הפרעת קשב וריכוז מכילה תתי סוגים בעלי התאפיינות קלינית שונה: הפרעת קשב, הפרעה היפראקטיבית והפרעת משולבת של קשב + היפראקטיביות. המחקר הנידון ינסה לאפיין לראשונה אילו תתי סוגים של הפרעות סנסוריות הינם מקושרים לתתי הסוגים של הפרעת הקשב בקרב אוכלוסיית מטופלים בוגרים ובהתאם יבחן את סוגן וחומרתן לשם הבנת מהות הלקות הנוירולוגית העומדת בבסיס ההפרעות החולקות סימפטומים משותפים.
  כישורים נדרשים: יכולת למידה ומיומנויות מעבדה
  זמן תחילת הסטאז': מיולי 2018
  פרטים ליצירת קשר: ד"ר חן ריידר, ראש המעבדה לחקר המוח במחלקה הנוירולוגית, המרכז הרפואי זיו צפת 052-7811277, chenryder1@gmail.com.
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • בחינת הקשר בין מדדי המחלה במיאלומה נפוצה ושתי בדיקות קליניות הנעשות במעקב. המרכז הרפואי זיו צפת 07/06/2018
  שם משרת ההתמחות: בחינת הקשר בין מדדי המחלה במיאלומה נפוצה ושתי בדיקות קליניות הנעשות במעקב.
  שם חברה: המרכז הרפואי זיו
  מיקום: צפת
  תיאור הסטאז': מעקב אחר התפתחות ויעילות טיפולים במיאלומה נפוצה, סרטן הדם השני הכי נפוץ, נעשות שתי בדיקות קליניות באופן סטנדרטי הבודקות אימונוגלובין מונוקלונלי. לפעמים יש קורולציה בין הבדיקות ולעיתים לא. אנו מעוניינים לבדוק ע"י השוואה של תוצאות בדיקות במדגם מטופלים האם ומתי יש קורולציה בהתאם למצב הקליני, בכדי להבין יותר טוב את הממצאים המתקבלים בבדיקות.
  כישורים נדרשים: יכולת למידה ומיומנויות מעבדה
  זמן תחילת הסטאז': מיולי 2018
  פרטים ליצירת קשר: דר' אלנה בוקובצקי, מנהלת המעבדה הביוכימית במרכז הרפואי זיו, 04-6828853
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • ההשפעה של קושרי ברזל על רגישות לאנטיביוטיקה בחיידקים פתוגניים. הגידול של חיידקים רבים מושפע מרכיבי המלחים והמתכות בסביבת גידולם, כולל ברזל. המרכז הרפואי זיו צפת 07/06/2018
  שם משרת ההתמחות: ההשפעה של קושרי ברזל על רגישות לאנטיביוטיקה בחיידקים פתוגניים. הגידול של חיידקים רבים מושפע מרכיבי המלחים והמתכות בסביבת גידולם, כולל ברזל.
  שם חברה: המרכז הרפואי זיו
  מיקום: צפת
  תיאור הסטאז': ממצאים שונים מראים כי הוספה של חומרים קושרי ברזל למצע גידול עשוי להשפיע על גידול זנים שונים של חיידקים ואף על תכונותיהם (ביטוי הגנים שלהם). לפיכך, אנו מעוניינים לבדוק את הקשר בין קושרי ברזל ועמידות לאנטיביוטיקה בקרב מספר זנים קליניים של חיידקים.
  כישורים נדרשים: יכולת למידה ומיומנויות מעבדה
  זמן תחילת הסטאז': מיולי 2018
  פרטים ליצירת קשר: הילה בן-עמרם, מרכזת תחום המיקרוביולוגיה במרכז הרפואי זיו, 04-6828370
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • נושאים שונים במעבדות המחקר במרכז הרפואי זיו, כמפורט למטה המרכז הרפואי זיו צפת 07/06/2018
  שם משרת ההתמחות: נושאים שונים במעבדות המחקר במרכז הרפואי זיו, כמפורט למטה
  שם חברה: המרכז הרפואי זיו
  מיקום: צפת
  תיאור הסטאז': 1. מיקרוביום בפרקינסון בקרב מגזרים אתניים שונים. מחלת פרקינסון הינה מחלה נוירודגנרטיבית הכוללת תסמינים מוטוריים כגון רעד, נוקשות, קושי בתחילת תנועה וחוסר יציבות. למרות שמחלת הפרקינסון נחקרה בדרכים רבות, הסיבות ומנגנונים להתפתחות המחלה נותרו בלתי פתורים. מספר מחקרים שנערכו לאחרונה חשפו קשר בין הרכב חיידקי הגוף (מיקרוביום) לבין מחלת הפרקינסון. מצאו כי אצל חולי פרקינסון אוכלוסיות חיידקי המעי שונות מאשר אצל אנשים בריאים באותם הגילאים. עם זאת, בכל אחד מהמחקרים נמצאו שינויי חיידקים השונים זה מזה, כך שעוד לא הוגדרו שינויים ספציפיים הקשורים באופן גורף ועקבי למחלה. אנחנו מאמינים כי המקור לחלק מהשונות בממצאים נובע מאוכלוסיות אתניות שונות שהשתתפו במחקר. לפיכך, אנחנו מציעים לבחון את שינוי הרכב החיידקים בשיטות מולקולריות הכוללות ריצוף מתקדם בחולי פרקינסון לעומת בריאים בתוך אוכלוסיות אתניות מוגדרות של יהודים וערבים בגליל. 2. מעורבות חיידקית בטרשת נפוצה. ידוע כי טרשת נפוצה היא מחלה שפוגעת בתאים במערכת העצבים אך כיום עוד לא יודעים מה גורם למחלה. מחקרים שונים הראו קשר בין טרשת נפוצה וחיידקי המעי, אך השאלות אלו סוגי חיידקים ומה השפעתם על המחלה עוד לא נפתרו. המטרה שלנו היא ללמוד על החיידקים בחולי טרשת נפוצה בישראל באמצעות מגוון שיטות מחקריות מעבדתיות. 3. השפעת המודיאליזה היפותרמית על סמנים לבביים בדם. מחלות לב וכלי דם הם גורם התמותה השכיח ביותר בקרב חולי אי ספיקת כליות המטופלים בדיאליזה. אחת הסיבות היא שהמודיאליזה גורמת לנזק איסכמי (של חוסר אספקת חמצן תקינה) ללב ויכולה לגרום לנזקים בתאי שריר הלב וחדרי הלב. ישנם מספר סמנים בדם אשר יכולים להעיד על נזקים אלו. המטרה שלנו היא לבחון סמנים אלו לאחר טיפול בהמודיאליזה מקוררת. בפרוייקט זה נבצע בדיקות ביוכימיות שונות בדם ונשווה בין המדדים השונים במטרה לבחון את יתרונות טיפול זה. 4. הקשר בין מרכיבי תזונה לבין תופעת הורטיגו. ורטיגו הוא אחד התסמינים הנפוצים עבורם מגיעים מטופלים אל חדר המיון במרכז הרפואי זיו. ורטיגו נגרם כתוצאה מתנועה בתוך תעלות האוזן לרוב של גבישי סידן. אנו משערים כי יתכן קשר בין רכיבי תזונה ב-24 שעות שקדמו למקרה ומדדים בדם החולים. לפיכך באמצעות שאלוני תזונה מקיפים ובדיקת מדדים ביוכימיים בדם ננסה לבחון קשרים אלו.
  כישורים נדרשים: כושר לימוד ומיומנויות עבודה במעבדה
  זמן תחילת הסטאז': מיולי 2018
  פרטים ליצירת קשר: דר' הדר נוימן, מנהלת מעבדות המחקר בזיו 052-6880299, 077-363-1050 Hadar.n@ziv.health.gov.il
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • טיפול מתקדם בשפכים ביתיים ע"י ביו-ריאקטור אנאירובי ממברנלי (AnMBR). מרכז מחקר ופיתוח אגודת הגליל שפרעם 24/05/2018
  שם משרת ההתמחות: טיפול מתקדם בשפכים ביתיים ע"י ביו-ריאקטור אנאירובי ממברנלי (AnMBR).
  שם חברה: מרכז מחקר ופיתוח אגודת הגליל
  מיקום: שפרעם
  תיאור הסטאז': תהליךAnMBR משלב פרוק ביולוגי אנאירובי והפרדה ממברנלית תוך ייצור קולחים באיכות גבוהה, ואנרגיה בצורת ביו-גז. האתגר העיקרי של המחקר הינו פיתוח ואופטימיזציה של תהליך AnMBR חדשני משולב עם ביומסה אנאירובית אשר מקובעת בתוך ספוג, להשבת האנרגיה כביו-גז. המטרה הינה להגיע לאופטימיזציה של תנאי תפעול המערכת תוך כדי צמצום אילוח על הממברנה. המחקר המוצע יכול להוביל לתהליך חדשני וכדאי כלכלית לטיפול בשפכים ביתיים, תוך ייצור קולחים באיכות גבוהה.
  כישורים נדרשים: ססטודנט לעבודת סטאז'
  זמן תחילת הסטאז': יולי אוגודסט 20118
  פרטים ליצירת קשר: Dr. Katie Baransi-Karkaby katie.b.karkaby@gmail.com
  יפורסם עד תאריך: 30/06/2018 00:00:00
 • מיצוי חומרי הזנה ואנרגיה מתחדשת מפסולות אורגניות מגוונות מכון וולקני- מרכז מחקר נווה יער נווה יער 08/05/2018
  שם משרת ההתמחות: מיצוי חומרי הזנה ואנרגיה מתחדשת מפסולות אורגניות מגוונות
  שם חברה: מכון וולקני- מרכז מחקר נווה יער
  מיקום: נווה יער
  תיאור הסטאז': מעבדה חדשה לטיפול ומחזור פסולת חקלאית בנווה יער מחפשת סטאז'רים לפרוייקטים שונים ללימוד תהליכי טיפול ומיחזור פסולות אורגניות מגוונות כגון שפכי תעשיית המזון, רפתות, מחלבות, יקבים, בתי בד ועוד.
  כישורים נדרשים: • סיום לפחות שלוש שנים של לימודים לתואר ראשון באחד מהתחומים הבאים: הנדסה סביבתית, הנדסה כימית, חקלאות, קרקע ומים, ביוטכנולוגיה, כימיה סביבתית. • מוטיבציה גבוהה לעבוד בקבוצת מחקר חדשה. • ניסיון בעבודת מעבדה רטובה – יתרון. • ניסיון בניסויי חממה ושדה – יתרון.
  זמן תחילת הסטאז': יולי 2018
  פרטים נוספים: לפרטים נוספים: www.posmaniklab.com posmanik@agri.gov.il
  פרטים ליצירת קשר: ד"ר רועי פוסמניק, המעבדה למיחזור פסולת חקלאית, מרכז מחקר נווה יער, מנהל המחקר החקלאי- מרכז וולקני. טלפון: 050-6220996
  יפורסם עד תאריך: 10/10/2018 00:00:00
 • מהנדס עתודה (הנדסה כימית) כרמל אולפינים מפרץ חיפה 06/05/2018
  שם משרת ההתמחות: מהנדס עתודה (הנדסה כימית)
  שם חברה: כרמל אולפינים
  מיקום: מפרץ חיפה
  תיאור הסטאז': 1. מעקב ובקרה על תהליכי הייצור במתקן, כולל בקרה אחר פעילות צוות התפעול ואחר התפקוד של המתקן וביצוע אופטימיזציה לתהליך. 2. הבנת עקרונות תהליך הייצור ומתן פתרונות לבעיות תפעול ובעיות תהליך. מתן פתרונות ישימים לבעיות תוך התחשבות בעלויות, מתן פתרונות הנדסיים לתקלות שוטפות. 3. ייזום שינויים ותוספות במידת הנדרש. 4. הפקת דוחות + המלצות לאירועים שאירעו במתקן. 5. הדרכות, רענונים ושמירה על השוטף. 6. הובלת פרויקטים במסגרת האזור/ מתקן עליו הוא אחראי ואו נציג האגף לפרויקטים גדולים. שותפות בהובלת / ניהול פרויקטים קטנים במתקנים. 7. ביצוע בדיקות שגרתיות ומעקב אחר תוצאות המוצר. 8. כתיבת / התאמת / שיפור נהלי עבודה ותפעול של המתקן, הציוד ומפרטי הייצור. 9. אופי העבודה משלב עבודת משרד, הנדסה וסיורים בשטח.
  כישורים נדרשים: ניסיון: ניסיון בתעשייה כימית – יתרון. נסיון אינו הכרחי – הכשרה תינתן במקום. ידע נדרש: עברית ברמת שפת אם, אנגלית ברמה גבוהה - קריאה וכתיבה, הבנה טכנית, שליטה ב: Office. יכולת לימוד עצמי, יכולת ניתוח נתונים והסקת מסקנות, כושר ביטוי גבוה בעל פה ובכתב ויכולת הצגת נושאים.
  זמן תחילת הסטאז': מיידי
  פרטים נוספים: יוזמה, דינמיות וגישה פרואקטיבית, חשיבה יצירתית, אחריות ושקיפות דיווח, הקפדה על פרטים, התמדה, סקרנות ורצון ללמוד ולהתקדם, יכולת עבודה בצוות, יחסי אנוש מעולים, נכונות לעבודה בשטח. פוטנציאל ניהולי, חוסן ויכולת התמודדות עם קונפליקטים, יכולת טובה לעבודה בממשקים. יכולת קבלת החלטות תחת לחץ. עבודה במשרה מלאה /חלקית
  פרטים ליצירת קשר: קוח ניתן לשלוח למייל bzipi@orl.co.il נא לצרף גיליון ציונים + צילום תעודת זהות וספח שיהיה בהצלחה
  יפורסם עד תאריך: 31/12/2018 00:00:00
 • פיתוח פילטר להסרת חלקיקי מיקרו- וננו- פלסטיקים ממי שפכים מטוהרים מיכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה 18/04/2018
  שם משרת ההתמחות: פיתוח פילטר להסרת חלקיקי מיקרו- וננו- פלסטיקים ממי שפכים מטוהרים
  שם חברה: מיכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
  מיקום: מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
  תיאור הסטאז': כימות ואיפיון חלקיקי מיקרו וננו פלסטיק באמצעות מכשור מיקרוסקופי FT-IR, SEM, GC, HPLC, FACS וספקטרופוטומטר. בחינת ספיחת חומרים רעילים ע"י חלקיקי מיקרו-פלסטיק. פיתוח פילטר המבוסס על ספיחת מיקרו-חלקיקים ע"י תרכובות המופרשות בריר של מדוזות.
  כישורים נדרשים: מוטיבצייה גבוהה, כישורים טכנים גבוהים, יכולת קריאה וסיכום של מאמרים באנגלית, עבודה מאורגנת ומדוייקת, עניין בנושאים סביבתיים, יכולת עבודה עצמאית ובצוות
  זמן תחילת הסטאז': יולי-אוגוסט 2018
  פרטים ליצירת קשר: ericbendavid@yahoo.com
  יפורסם עד תאריך: 01/04/2020 00:00:00
 • מודל תאי להבנת מחלות הקשורות לחלבונים ממברנליים כגון סרטן ומחלות נוירודגנאטיביות מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה 05/04/2018
  שם משרת ההתמחות: מודל תאי להבנת מחלות הקשורות לחלבונים ממברנליים כגון סרטן ומחלות נוירודגנאטיביות
  שם חברה: מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
  מיקום: מכללת אורט בראודה - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה
  תיאור הסטאז': העמדת המערכת התאית, בדיקת יעילות המערכת והיכולת לווסט ביטוי של חלבון ממברנאלי המעורב בסרטנים אגאסיביים המונעים ע״י EGFR ואופציה לאפשרות של התחלת סריקה של תרופות פוטנציאליות.
  כישורים נדרשים: מוטיבציה גבוהה, עיניין בנושא, מגורים קרובים למיכללה, יכולת ונכונות לילמוד ולחשוב גם באופן עצמאי, קריאת מאמרים מדעיים באנגלית, עבודה מסודרת ומאורגנת, הנאה מלמידת דברים חדשים ועבודה בצוות.
  זמן תחילת הסטאז': גמיש
  פרטים נוספים: ד״ר מרסלה ויויאנה קרפוך
  פרטים ליצירת קשר: mvkarpuj@braude.ac.il
  יפורסם עד תאריך: 05/04/2020 00:00:00
 • פיתוח פרוביוטיקה לבעלי חיים סלדזיינר בע"מ רחובות - צמוד לתחנת הרכבת 02/01/2018
  שם משרת ההתמחות: פיתוח פרוביוטיקה לבעלי חיים
  שם חברה: סלדזיינר בע"מ
  מיקום: רחובות - צמוד לתחנת הרכבת
  תיאור הסטאז': חברת סלדזיינר מתמחה בפתרונות ביוטכנולוגים מבוססי חיידקים לשוק הבריאות והאנרגיה. במהלך הסטאז' העובד ישתמש הן בשיטות קלאסיות של מיקרוביולוגיה (זריעות בידוד, אפיון, גידול חיידקים) והן בשימוש כבלים טכנולוגים חדשניים (מטה-גנומיקה, ריצופי 16SRNA, שיבוטים) לשם השגת יעדי התוכנית.
  כישורים נדרשים: מיקרוביולוגיה, שיבוט, ביו-אינפורמטיקה, ביוכימיה.
  זמן תחילת הסטאז': גמיש
  פרטים נוספים: חברת סלדזיינר הנה חברה הזנק אשר הוקמה לטובת פיתוח ומיסחור של מוצרים לשוק הבריאות ואנרגיה תוך שימוש בפלטפורמות חיידקיות יחודיות.
  פרטים ליצירת קשר: ד"ר אלון קרפול alon@celdezyner.com
  יפורסם עד תאריך: 01/12/2018 00:00:00
 • הנדסת ביוטכנולוגיה של חלבונים לשוק המזון אמאי חלבונים רחובות (פארק המדע, צמוד לרכבת) 31/12/2017
  שם משרת ההתמחות: הנדסת ביוטכנולוגיה של חלבונים לשוק המזון
  שם חברה: אמאי חלבונים
  מיקום: רחובות (פארק המדע, צמוד לרכבת)
  תיאור הסטאז': החברה עוסקת בייצור ביוטכנולוגי של חלבונים לשוק המזון. החלבונים עצמם הם לאחר עיצוב חלבונים חישובי. הסטאז' יתמקד בביוטכנולוגיה של ייצור חלבונים: משלב שיבוט דנ"א, דרך גידול (צלחת פטרי --> מבחנות --> ארלנמאייר --> פרמנטור ליטר ו-10 ל') ועד אפיון (ג'לים וביוכימיה).
  כישורים נדרשים: ביולוגיה מולקולרית, גידול תאים (חידקים ושמרים), ג'לים (דנ"א וחלבונים), ELISA, ספקטרוסקופיה, ביוכימיה.
  זמן תחילת הסטאז': גמיש
  פרטים נוספים: מדובר בחברת הזנק (סטארטאפ) מבטיחה שקיבלה מימון מחממת הפוד-טק של שטראוס ומרשות החדשנות ונמצאת בקשר עם חברות ביוטכנולוגיה ומזון מהגדולים בעולם וכן עם כמה מוסדות אקדמיים. דרוש סטאז'ר עם ראש גדול, ציונים גבוהים ורצון להשתלב בעבודת מו"פ משמעותית.
  פרטים ליצירת קשר: ד"ר אילן סמיש ilan.samish@amaiproteins.com
  יפורסם עד תאריך: 01/12/2018 00:00:00
 • הנדסת רקמות ורגנרציה של דיסק בינחולייתי המכללה האקדמאית להנדסה - אורט בראודה המכללה האקדמאית להנדסה - אורט בראודה 05/12/2017
  שם משרת ההתמחות: הנדסת רקמות ורגנרציה של דיסק בינחולייתי
  שם חברה: המכללה האקדמאית להנדסה - אורט בראודה
  מיקום: המכללה האקדמאית להנדסה - אורט בראודה
  תיאור הסטאז': העבודה תעסוק בהנדסת רקמות ורגנרציה של דיסק בינחולייתי. במסגרת הסטאז' ייבחנו תכונותיו הריאולוגיות של הידרוג'ל ביומימטי ייחודי המחקה את תכונותיו הביומכניות של דיסק בין חולייתי בנוכחות תאים שונים. ישולבו תאים שונים ותיבדק יכולתם ליצור מטריצה מתאימה ולחסום כניסה של תאי דם ועצבים כשלב ברגנרציה של הדיסק.
  כישורים נדרשים: יכולת ורצון ללמוד שיטות עבודות שונות וחדשניות. התמחות בתרביות תאים - יתרון
  זמן תחילת הסטאז': פברואר-מרץ 2018
  פרטים ליצירת קשר: פרופ' שרית סיון - ssivan@braude.ac.il או ד"ר מיכל עמית - mamit@braude.ac.il
  יפורסם עד תאריך: 30/11/2021 00:00:00
 • Nano-engineered copper oxide particles and their medical applications ד"ר איריס ויץ המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה 03/09/2017
  שם משרת ההתמחות: Nano-engineered copper oxide particles and their medical applications
  שם חברה: ד"ר איריס ויץ
  מיקום: המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
  תיאור הסטאז': סנתיזה של מבנים בגודל ננומטרי המבוססים על תחמוצת הנחושת ובשילוב של מתכות אחרות ותרכובות אורגניות. תכנון ראציונלי של תכונות ספציפיות ויחודיות לחומרים הננומטרים , כגון: יכולת הדמיה MRI and Ultrasound , חדירות לתאים סרטנים, וטוקסיות בררנית לקנדידות) אפיון החומרים בגודל ננומטרי באמצעות שיטות מתקדמות תוך לימוד החלק התיאורטי והפעלת המכשור, לדוגמה: DLS (dynamic light scattering) ZP (zeta potential Infrared (FTIR) spectroscopy (Thermo-gravimetric analysis (TGA High resulotion scanning electron (SEM) microscopy
  כישורים נדרשים: עבודה עצמאית ומדויקת. יכולת התמדה. כישורים טכניים מעולים לעבודה סנתטית והן עם מכשור מתוחכם.
  זמן תחילת הסטאז': מרץ 2018 וספטמבר 2018
  פרטים נוספים: אפשר להצטרף לקבוצה ולנסות במשך שבועים.
  פרטים ליצירת קשר: irisweitz@braude.ac.il
  יפורסם עד תאריך: 02/09/2018 00:00:00
 • פיתוח משחה טופיקלית חדשנית לטיפול במחלת פסוריאזיס ClearSkin כרמיאל (מעבדות אורט בראודה) 23/08/2017
  שם משרת ההתמחות: פיתוח משחה טופיקלית חדשנית לטיפול במחלת פסוריאזיס
  שם חברה: ClearSkin
  מיקום: כרמיאל (מעבדות אורט בראודה)
  תיאור הסטאז': פיתוח משחה ותמיסה טופיקליים תוך כדי תכנון ניסויים, ניהול סיכונים,ביצוע בדיקות אננליטיות ומיקרוביאליות, הגדרת ספקים וספציפיקציות . המטרה: הגעה לאב-טיפוס פורמולטיבי המוכן לניסויים קליניים.
  כישורים נדרשים: רצון ויכולת ללמוד דברים חדשים, יכולת עבודה עצמאית, סדר וארגון, אנגלית ברמה גבוהה, יכולת "להגדיל ראש" וללמוד,מוסר עבודה גבוה.
  זמן תחילת הסטאז': 1.9.2017
  פרטים נוספים: ClearSkin start up company is looking for a student researcher for execution of innovative and challenging project. If you are looking in making a change, independent and "out of the box" thinker, highly motivated and having high working ethics-we will be more than happy to welcome you in out team.
  פרטים ליצירת קשר: milana.clearskin@gmail.com veronika.clearskin@gmail.com 0544762643
  יפורסם עד תאריך: 23/09/2018 00:00:00
 • ייצור ביודיזל ממקור ביולוגי טרנסביודיזל שפרעם 09/06/2017
  שם משרת ההתמחות: ייצור ביודיזל ממקור ביולוגי
  שם חברה: טרנסביודיזל
  מיקום: שפרעם
  תיאור הסטאז': אנחנו מחפשים סטאז'ירם על מנת לחקור ולפתח שיטות וטכנולוגיות חדשות לייצור ביודיזל בתהליך אנזימטי משמנים שונים
  כישורים נדרשים: סטודנטים בשנה הרביעית או השלישית שמחפשים פרויקטים או סטאז' (יש אפשרות לקבל הנדסאים גם)
  זמן תחילת הסטאז': כל הזמן
  פרטים ליצירת קשר: למועניינם צרו קשר בבקשה עם לארה Lara@transbiodiesel.com
  יפורסם עד תאריך: 11/07/2019 00:00:00