Participants

Ms. Aviva Amir- Zefat Regional College
Ms. Julie Arbel- ORT Braude College of Engineering
Ms. Sarit Ben-Oved- Ruppin Academic Center
Dr. Lauren Berman- ORT Braude College of Engineering
Ms. Yehudit Berndt- ORT Braude College of Engineering
Ms. Avivit Blanga- Western Galilee College
Ms. Monica Broido- IDC Herzliya and TAU
Ms. Stephanie Chait- Zefat Regional College
Ms. Sue Chertok- Western Galilee College
Mr. Leslie Cohen- Hadassah Academic College
Ms. Loubna Dakwar- Oranim
Ms. Nima Dan- IDC Herzliya
Ms. Natalia Davidson- Zefat Regional College
Ms. Ruti Eidan- Ashkelon Academic College
Ms. Suzanne Eigenstein- Ashkelon Academic College
Ms. Karen Eini- Ruppin Academic Center
Ms. Miriam Epstein- Western Galilee College
Ms. Suzy Esquenazi Cohen- ORT Braude College of Engineering
Dr. Alison Fisch Katz- Azrieli College of Engineering
Dr. Sandy Freedman- Zefat Regional College
Ms. Sally Galili- Western Galilee College
Ms. Yochi Geiger- Hadassah Academic College
Dr. Minnie Elaine Gelber- Kinneret Academic College/ Ohalo Teachers’ College
Ms. Hedy Gertler- Ruppin Academic Center
Ms. Elaine Goldstein- ORT Braude College of Engineering
Ms. Shelley Gottlieb- Hadassah Academic College
Ms. Sharon Guigui- Zefat Regional College
Ms. Susan Itzhak- Kinneret Academic College
Ms. Noa Kadman- Afeka College of Engineering
Ms. Nurit Klejman- Afeka College of Engineering
Ms. Yehudit Lahav- Western Galilee College
Ms. Debbie Lahav- Ruppin Academic Center
Ms. Anita Levor- College of Management
Ms. Tal Levy- Ruppin Academic Center
Mr. David Levy- Ruppin Academic Center
Ms. Tyra Lieberman- Hadassah Academic College
Mr. Yonatan Litt- Hadassah Academic College
Ms. Amit Marantz Gal- Sapir Academic College
Mr. Jonathan Margalit- Kinneret Academic College
Ms. Shiri Meerovich- Ruppin Academic Center
Ms. Robin Miller- Ashkelon Academic College
Ms. Naomi Netiv- Kinneret College
Ms. Nina Newman- Kinneret College
Ms. Judy Orstav- Bezalel Academy of Art and Design
Ms. Margie Peleg- Kinneret College + Yizreel Valley College
Mr. Daniel Portman- IDC Herzliya
Dr. Irene Rabinovich- Holon Institute of Technology/Afeka
Ms. Estee Recht- College of Management
Ms. Miriam Regenboog- Western Galilee College
Dr. Miri Renert- College of Management
Mr. Michael Reshef- Ruppin Academic Center
Mr. Stephen Rifkind- ORT Braude College of Engineering
Mr. Simon Robins- Kinneret
Mr. Avrahan Roos- Herzog Academic College
Ms. Egonne Roth- ORT Braude College of Engineering
Mr. Avram Sachs- Hadassah Academic College
Dr. Bethe Schoenfeld- Western Galilee College
Ms. Leah Shnitzler- ORT Braude College of Engineering
Ms. Orit Simon- Ruppin Academic Center
Mr. Daniel Stambler- Hadassah Academic College
Ms. Dafna Stern- College of Management
Ms. Ophira Stramer -Sapir Academic College
Ms. Yehudit Stupniker- Hadassah Academic College
Dr. Miriam Symon- IDC Herzliya and TAU
Mr. Joel Tal- Western Galilee College
Ms. Tova Tsur- Kinneret College
Mr. Hillel Wachs- Ruppin Academic Center
Dr. Linda Weinberg- ORT Braude College of Engineering
Dr. Yehuda Weinraub- College of Management
Ms. Rachel Wohlfarth- Afeka College of Engineering
Ms. Anat Yonatan- Hadassah Academic College
Mr. Shneor Zatloff- Zefat Regional College