משתתפים

נשיא הכנס:

פרופ' יוחנן ארזי, נשיא, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

ועדה מארגנת:

פרופ' יוחנן ארזי, נשיא, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

חברי הועדה:

פרופ' יוחנן ארזי – נשיא, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה.
מר ליאור אפלבאום – מנהל התאחדות התעשיינים, סניף צפון
ד"ר משה שמעוני - מנהל סניף חיפה והצפון, ארגוני המהנדסים
פרופ' אליעזר קנטרוביץ - המחלקה להנדסת תכנה, מכללת אורט בראודה
ד"ר אילנה קפטן - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה, מכללת אורט בראודה
מר איתן ציילר – מנכ"ל חב' אופק אשכולות מחקר ופיתוח בע"מ, מכללת אורט בראודה

חברי הועדה:

אקדמיה:

John Lamancusa, Professor of Mechanical Engineering, The Pennsylvania State University;
Founding Director of the Learning Factory at Penn State
פרופ' חגית מסר-ירון, נשיאת האוניברסיטה הפתוחה.
פרופ' אבי פייגנבאום, ראש המחלקה לניהול אסטרטגי ויזמות, הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול, הטכניון.

תעשייה:

מר חיים רוסו, סגן נשיא למצוינות טכנולוגית והנדסית-אלביט מערכות.
ד"ר אורנה ברי, שותפה עצמאית, ג'מיני קרנות ישראליות.
ד"ר עמיקם דברת, המדען הראשי, רפא"ל

מושבים - יחסי גומלין בין תעשיה לאקדמיה:

אקדמיה:

ד"ר אורית הלר-חיון - המרכז האוניברסיטאי אריאל
ד"ר שמואל גזית - ראש המחלקה להנדסת מכונות, מכללת אורט בראודה
ד"ר דיצה לוין - ראש המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה, מכללת אורט בראודה
ד"ר מירי ימיני - ראש המרכז ליזמות ולחדשנות, המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון
פרופ' גדי גולן - דקאן הפקולטה להנדסת חשמל אלקטרוניקה ותקשורת במכון הטכנולוגי חולון
מר אוהד ברזילי - בית הספר למדעי המחשב ע"ש בלבטניק, אוניברסיטת תל אביב
ד"ר ניסים סבאג - המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
גב' ילנה טרוצקובסקי - המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

תעשייה:

ד"ר סיגל אביאל, מנהלת המחקר, פרוטליקס
ד"ר גווין סאס - סמנכ"ל במטה כתר
ד"ר שאול מידב - מדען ראשי קבוצת אסם
מר יצחק פומרנץ - מנהל "אפקה יזמות", מנהל קבוצת החדשנות, סנדיסק
מר יעקב דגן - נשיא ומנכ"ל סנסו- אופטיקס
אור שטטמן, בוגר הנדסת מכונות, התנסות בתעשייה במיקרודנט, תפן
מר צחי אשכנזי, ראש צוות פיתוח, מו"פ כירסום, ישקר
רז סימון, בוגר הנדסת ביוטכנולוגיה, התנסות בתעשייה ב REGENTIS BIOMATERIALS

משתתפי פנל:

אקדמיה:

פרופ' מאיר ניצן - יו"ר ועדת המשנה לטכנולוגיה והנדסה, המועצה להשכלה גבוהה.
פרופ' נוח לוטן- הפקולטה להנדסה ביורפואית, הטכניון.


תעשייה:

ד"ר דוד אביעזר - מנכ"ל פרוטליקס
מר איל וולדמן - נשיא, יו"ר ומנכ"ל, מלאנוקס טכנולוגיות, יקנעם
גב' ירדן מיכאלוביץ - יו"ר אגודת הבוגרים והידידים של המכללה, מנהלת מחלקת התכנון, תדביק
מר גיורא שלגי - מנכ"ל רפא"ל לשעבר

מנחי מושבים:

ד"ר שמואל מילר - ראש המחלקה להנדסת חשמל ואלקט', מכללת אורט בראודה
ד"ר שוקי דרור - ראש המחלקה להנדסת תעשיה וניהול, מכללת אורט בראודה
פרופ' רוזה אזהרי - המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה