מצטיינים

זוכי אות הערכה בגין הצטיינות בפעילות חברתית/קהילתית או תרומה לחיי הספורט במכללה לשנה"ל תשע"ז

 

וינוקורוב אנטון- מצטיין נשיא, מתוך המלצת קרן עתידים Take off

"אנטון גדל כילד רוסי לכל דבר ורק בהיותו בן 17 גילה שהוא יהודי. בעקבות גילוי זה פנה לסוכנות היהודית ועלה ארצה בתכנית סל"ה (סטודנטים לפני הורים). לדבריו- מאז שאמרו לו שהוא יהודי הרגיש אנטון שהוא שחייב לבוא לנסות ולהבין מה הוא באמת.
עם עלייתו ארצה, אנטון למד במכינת עולים ורק אח"כ התגייס לצה”ל. אנטון שירת כחייל קרבי בצנחנים והוכר כחייל בודד. אנטון מתנדב ב"אחרי". כאן בולטת תרומתו הרבה לחברה. במסגרת המחויבות החברתית מבצע אנטון שעות התנדבות ואף מעבר למה שהוא נדרש. אנטון מהווה מודל לחיקוי בקרב בני הנוער המועמדים לשירות בצה"ל. אנטון מעודדם לשירות קרבי משמעותי. בסמסטר א' תשע"ז הספיק לבצע מעל 40 שעות התנדבות וזה לצד שירות של 10 ימים במילואים ויחד עם זאת הצליח יפה בלימודים."

אליהו עדי – מצטיינת דיקנית הסטודנטים מתוך המלצת קרן הזנק לעתיד

"במסגרת פעילותה של עדי בהזנק לעתיד, עדי מתנדבת בבתי הספר בחצור בחונכיות אישיות. בנוסף, עדי מקיימת קשר טלפוני עם בוגרים ומסייעת להם במעבר ללימודים גבוהים. עדי משקיעה מאד וזאת מתוך ראיה חברתית והרצון ללמדם (ביחוד מועמדים המתקשים כלכלית) לשאוף גבוה וביחוד לתחומים פרקטיים באקדמיה."

בירבראייר אלכס – מצטיין דיקנית הסטודנטים מתוך המלצת ארגון שגרירי רוטשילד

"אלכס פעיל זו השנה השלישית בארגון שגרירי רוטשילד. השנה נבחר אלכס לרכז את תחום המעורבות החברתית של הסטודנטים בתכנית הלומדים במכללה. במסגרת תפקידו אלכס אחראי שפעילות הסטודנטים בארגונים השונים תהיה משמעותית ואפקטיבית. ההישג המרשים של אלכס מתבטא בכך שגייס השנה ארגונים חדשים ומאוד משמעותיים הקשורים גם לתחום ההנדסה. הוא יצר קשר עם Ecommunity ובנוסף גייס ארגון בשם "מונא" העוסק בהפצת ידע ולמידה טכנולוגית לבני נוער."

לופטון קורל - מצטיינת דיקנית הסטודנטים מתוך המלצת תכנית חינוך לפסגות

"קרול פעילה במסגרת תכנית חינוך לפסגות כמדריכת חוג העשרה במרכז הפעילות בכרמיאל לגילאי היסודי. מסגרת החוג שקורל היא שירה ופיתוח קול. קורל מביאה אתה מקצועיות מחד ורגישות מאידך. קורל משקיעה מעל השעות הנדרשות מתוך בחירה אישית. החניכים רואים ומרגישים זאת ומעריכים אותה מאוד על כך."

מויאל ענבר - מצטיינת דיקנית  סטודנטים מתוך המלצת היחידה למעורבות חברתית בדקנט במסגרת מלגת מפעל הפיס

"ענבר פועלת זאת השנה השלישית במועדון אנוש. ענבר מסייעת במועדון החברתי בארגון ימי שיא ואירועי חגים. ענבר עסקה גם בגיוס תורמים לפעילויות החברתיות מחברות ועסקים בכרמיאל."

סלאמה עלאא- מצטיין דיקנית הסטודנטים מתוך המלצת קרן אייסף

"כחלק מפעילותו בקרן אייסף, עלאא פועל בפרויקט משותף עם פר"ח שמטרתו הנגשת והכרת עולם האקדמיה לנוער מהפריפריה האזרחית והגיאוגרפית. עלאא עושה מאמצים אדירים שהנערים שהוא חונך יסיימו את לימודיהם עם תעודת בגרות אפקטיבית שתאפשר כניסה למוסד אקדמי. בנוסף, עלאא שם דגש על העלאת תחושת המסוגלות העצמית בקרב הנערים והגברת המוטיבציה ללימודים בתיכון וללימודי המשך, זאת על ידי העלאת המודעות לחשיבות ההשכלה הגבוהה ע"י חשיפה לאקדמיה בכלל ולמכללת אורט בראודה בפרט. לצד זאת עלאא גורם להגברת ופיתוח המודעות החברתית בקרב הנערים וחבריהם."

סקליארסקי מיכאל- מצטיין דיקנית הסטודנטים מתוך המלצת היחידה לספורט במכללה

"מיכאל כיהן כרכז הספורט באגודת הסטודנטים במשך שנתיים וחצי (בשנים 2014-2017). במסגרת תפקידו באגודה מיכאל ארגן ארבע ריצות לילה לזכרו של סמ"ר נדב באלוה ז"ל בהשתתפות סגל וסטודנטים מהמכללה, ארגן שתי אליפויות טניס שלחן פתוחות במכללה וכן תרם לארגון שבועות ספורט במסגרתם נערכו אליפויות בקט-רגל, כדורסל, תחרויות מתח והרצאות בנושא ספורט. מיכאל נותן דוגמא אישית בתחום הספורט, בייצוג המכללה בתחרויות אס"א בנבחרת טניס שלחן וזכייה במקומות הראשונים."

רוזנפלד איתן - מצטיין דיקנית הסטודנטים מתוך המלצת תכנית איילים

"איתן פעיל בהכנה לבגרויות במועדון הנוער "להתחיל מחדש" בגבעת רם. מועדון הנוער "להתחיל מחדש" הינו מועדון שנותן מענה לנוער קצה בכרמיאל. איתן כחלק מהתנדבותו לקהילה מכין את הנוער לבגרויות במגוון מקצועות, תוך שימוש ביצירתיות, גיוון, צחוק וחוויה אשר גורמים לנוער להגיע להישגים גבוהים. איתן משתמש בשיטת לימוד שונה על כל נער ונער ומאפשר לנער לראות את הנושאים בצורה שונה .יש לציין כי איתן בדבקותו במשימה לוקח את הנערים "הקשים" ביותר ויחדיו הם מצליחים לעבור את הבגרויות. ציטוט של נער שאיתן לימד: "איתן הראה לי שהחומר לא קשה ואפילו מעניין, ולא חשבתי כך כל תקופת הלימודים- אני רוצה להיות סטודנט כמו איתן".